KONST / Litografier / Färglitografi 15792086
nr 1579 2086
Ulrica Hydman-Vallien
(1938-2018), Sverige
Signerad, numrerad 321/380. Färglitografi, bildmått: 31x42 cm, yttermått inklusive ram: 46x56 cm
Ulrica Hydman-Vallien, svensk konstnär född 1938, död 2018.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 november 2023
kl 18:16:34
20/11 18:09:10
20 nov
Ulrica Hydman-Vallien
Läs mer om Ulrica Hydman-Vallien